Kontakt


1. Besöksadress

SEB USIF Arena

Torgny Segerstedts allé 2
756 44 UPPSALA

USIF reception

SEB USIF Arena
telefon: 018-843 23 90
e-post: reception@usif.se

2. Faktura-adresser

Upsala Studenters Idrottsförening*
FE 586
Kund ID PMA6549
105 69 STOCKHOLM

* Föreningen – Organisationsnummer:
817600-6180

Upsala Studenters Idrottsförenings Hall AB**
FE 586
Kund ID PMA6548
105 69 STOCKHOLM

**Hall AB – Organisationsnummer:
556198-5879


3. Personal

Magnus Wretbring

VD

tel:0709-427250

e-post: magnus.wretbring@usif.se

 

 

 

Malin Anderson

USIF reception, gym o personal
telefon: 018-843 23 90
e-post: malin.andersson@usif.se

Kenneth Turban

USIF ekonomi 
telefon: 018-843 23 91
e-post: kenneth.turban@usif.se

Charlotta Aronsson

reception och medlemsrådgivning
telefon: 018-843 23 90
e-post: charlotta.aronsson@usif.se

Lotta Fazer

reception och ekonomi (fakturering, abonnemang)
telefon: 018-843 23 90
e-post: lotta.fazer@usif.se

 Kadri Nuut

Gruppträningsansvarig
telefon: 018-843 23 90
e-post: kadri.nuut@usif.se

Thibault Brink

Tennischef
telefon: 070-885 9922
e-post: thibault.brink@usif.se

Jöran Bergwall

Tennistränare
– ansvarig USIF studenter & vuxna
– ansvarig USIF läger / studenter & vuxna
– ansvarig USIF intensivkurser

telefon: 072-534 72 44
e-post: joran.bergwall@usif.se

Peter Rejmer

Tennistränare
– ansvarig USIF tävlingsspelare 13-25 år
– ansvarig USIF herrlag
– ansvarig USIF damlag

 e-post: peter.rejmer@usif.se

Magnus Johansson

Tennistränare
– ansvarig USIF play&stay
– ansvarig USIF tennislekis
– ansvarig USIF minitennis
– ansvarig USIF tävlingsintresserade 9-12 år

telefon: 070-294 59 59
e-post: magnus.johansson@usif.se

Alina Sonesson

Tennistränare
– ansvarig USIF barn & ungdom
– ansvarig USIF läger / barn & ungdom

 e-post: alina.sonesson@usif.se

   

4. Följ oss…

Gilla USIF FACEBOOK, följ USIF TWITTER, +1 USIF GOOGLE+, prenumerera på USIF YOUTUBE, prenumerera på USIF NYHETSBREV och prenumerera på USIF KALENDER.

 46-facebook-128 USIF FACEBOOK 43-twitter-128 USIF TWITTER
80-google-plus-128 USIF GOOGLE+ 58-youtube-128 USIF YOUTUBE
mail-24-128 USIF NYHETSBREV  calendar-24-128  USIF KALENDER